2017


MR.DAY pro dobrou věc 2017 + výročí 10 let s kapelou MR.DAY!!

 

Ahoj kamarádi a přátelé,

již v roce 2015 jsme pro Vás uspořádali první koncert s názvem Mr.Day pro dobrou věc, jehož podstatou bylo to, že my Vás pobavíme a vy pomůžete. Od té doby se tento koncert stal pravidelnou akcí v našem kalendáři a pomohlo se již Marušce, Matyášovi a Adélce.

Máte-li čas a chuť, přijďte za námi do restaurace Venuše (www.venuseostrava.cz) v pátek 10.listopadu, kde od 19.00 začne třetí koncert, který bude věnován Aničce Juroškové.

Povídání o jejím osudu najdete na stránkách www.anickajuroskova.cz, kde se dozvíte všechny informace, které Vás budou zajímat.

Peníze, které takto věnujete, se použijí na KLIM-THERAPY, které Anička potřebuje.

Stejně jako v minulém roce (pokud technika neselže) máme pro všechny, kteří nemohou přijít, ale chtějí se zapojit, připravené on-line vysílání koncertu na našem FACEBOOKu www.facebook.com/www.mrday.cz/

Budete-li chtít, můžete u sledování koncertu on-line svůj příspěvek poslat nově na transparenční účet u FIOBANKY na jméno maminky Aničky, kde si můžete zkontrolovat nejen výši svého příspěvku, ale také přesně na co byly peníze použity. Číslo účtu je 2801295151/2010 (Lenka Jurošková). Účet lze kontrolovat přímo na stránkách FIOBANKY. www.fio.cz/bankovni-sluzby/bankovni-ucty/transparentni-ucet

 

Těšíme se na Vás Mr.Day

 

email

Comments are closed.