Diskuze

Pokud chcete, zanechte nám vzkaz. Odpovíme Vám jakmile to bude možné. Děkujeme.

 

email

14 Comments:

 1. Romana Marková

  Dobrý den, ještě jednou bych ráda poděkovala za uspořádání charitativního koncertu pro naše děti Adélku a Matyáška.

  Moc děkujeme všem lidem, kteří se podíleli na organizaci.
  Moc děkujeme všem lidem, kteří naše děti podpořili finančně.
  A největší poděkování patří všem členům kapely, protože díky nim se lidé semkli „pro dobrou věc 2016“ a podařilo se vybrat neuvěřitelnou částku 61.500 Kč.

  Celá částka poputuje na transparentní účet našich dětí a hned v lednu za ni pojedou rehabilitovat do lázní Klimkovice.

  Koncert byl super, skvělá hudba, skvělá atmosféra. Škoda jen, že děti nejsou starší, aby vydržely až do konce.

  Ještě jednou děkuji za celou naši rodinu – jste úžasní!!!!

  Romana Marková

 2. Martina a Roman

  Fajne, fajne, fajne. Moc fajne to kluci v pátek bylo. Jako vždycky!!! Těšíme se na příště!!!

 3. Přiznám se, že si nejsem úplně jistá, jak moc můžu kapelu Mr.Day chválit. Ono by se nám taky mohlo stát, že je pak všichni budou chtít a kluci by si na nás třeba příště nenašli čas??!
  Ale s pravdou ven: Mr.Day je skvělá kapela, která má ten správný feeling. Pánové mají charisma, ladí jim to a hrají to, co máme rádi. Zvláště oceňujeme výdrž 🙂 Všichni z letiště děkují, vzpomínají a těší se na příště!

  • Děkujeme moc za slova chvály, ale nemusíte se bát. Kdykoliv to půjde, i my Vás rádi uvidíme. Jste skvělá parta lidí a bylo nám ctí Vás poznat a pobavit . Navic jste nám zprostředkovali nezapomenutelné zážitky. ….. a to se cení .Rádi Vás uvidíme i bez toho abychom Vás přijeli bavit. ….

 4. Marcela Kučerová

  Krásný den,moc ráda bych ještě jednou z celého srdce poděkovala všem co nás přišli podpořit a pomoci naší dcerce Marušce na akci Mr.Day pro dobrou věc 2015.Velké díky patří hlavně klukům z kapely a všem co se na organizaci charitativního koncertu pro Marušku podíleli.
  Koncert jsme si moc moc užili.Skvělá hudba,úžasní lidé a nepopsatelná pohodová atmosféra.
  Nedokážu ani slovy popsat jak moc jsem vděčná za vaší podporu a finanční pomoc.Diky dobrovolnému vstupnému bylo na Maruščinou potřebnou rehabilitaci vybráno neuvěřitelných 22.222 Kč.Ještě jednou děkuji a přeji všem nádherný adventní čas a krásné Vánoce.Marcela Kučerová

  • Děkujeme za slova chvály, i za skvělou atmosféru, kterou jste vytvořili hlavně vy, naši posluchači. My, jako kapela jsme se jen snažili Vás pobavit. Což se nám, doufáme podařilo. Každopádně nám bylo ctí, aspoň částečně pomocí malé Marušce v jejím nelehkém životě.

   Snad se jednou sejdeme všichni jen tak a akci si zopakujeme.
   Atmosféra předčila vše co jsme očekávali a to je hnací síla pro další ročníky akce Mr.Day – pro dobrou věc.

   Krásné prožití vánočních svátků a ještě lepší rok než byl tento Vám všem přeje kapela Mr.Day…..

 5. Kde a kdy budou zveřejněny fotky z páteční akce?

  • Dobrý den.
   Fotografie z akce Mr.Day pro dobrou věc 2015 , budou zveřejněny na stránkách , po zpracování panem fotografem. Předpokládáme , že by to mělo být během prvího týdne v Prosinci…..

 6. Dobrý večer.Ano kapelu si můžete objednat telefonicky kde se dořeší všechny podmínky a ověří se termín zda-li je volný a členové kapely jsou k dispozici.Telefon a email najdete v sekci „kontakt“

 7. Dobrý den.Chtěli bychom si partnerem objednat kapelu MR.DAY na svatbu.Jak to máme zařídit?

 8. Vzhledem k pracovnímu vytížení nebo osobnim aktivitám některých členů kapela musí odmítat i některá hraní. Natož i akce které odehraje v rámci své propagace.
  Nicméně chystáme natočení promo videa , pro naše zákazníky , což doufáme přitáhne více zájemců o naši produkci. Pomozte nám propagovat kapelu. ….

 9. Proč Mr.Day nedělá více akcí pro veřejnost. Pokaždé kdy jsem Vás viděla a slyšela se všichni okolo Vás skvěle bavili. Navíc jste super kluci už od pohledu a to Vás osobně neznám. Ale chceme Vás více vidět a slyšet.

 10. Dá se s kapelou domluvit a objednat si nějakou specifickou skladbu?

  • Ano lze si objednat skladbu která se líbí Vám.samozřejmě hratelnou v unplugged podání a na nástroje kterými MR.DAY disponuje

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*